Pokoje

Komfort & Wygoda

Pokój 1-osobowy

Komfortowy pokój jednoosobowy. Wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, kompleksu saun, wejście do klubu hotelowego.

od 170 / noc

2-osobowy Twin

Pokój dwuosobowy posiadający dwa pojedyncze łóżka. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, saun i wejście do klubu hotelowego.

od 258 / noc

2-osobowy Double

Pokój dwuosobowy z możliwością przygotowania łóżka małżeńskiego. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, saun i wejście do klubu hotelowego.

od 284 / noc

Pokój 3-osobowy

Słoneczny i przestronny pokój posiadający 3 pojedyncze łóżka. W każdym pokoju istnieje możliwość przygotowania łóżka małżeńskiego. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, kompleksu saun..

od 397 / noc

4-osobowy Standard

Pokój czteroosobowy posiadający cztery pojedyncze łóżka. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, saun i wejście do klubu hotelowego.

od 435 / noc

Pokój Studio

Przestronne pokoje typu Studio dla 4 osób, składające się z dwóch sypialni dla łącznie 4 osób ( z jednym lub dwoma łóżkami). Pokoje szczególnie polecane dla Rodzin z dziećmi lub osób ceniących sobie luksus wypoczynku.Dwa pokoje są dodatkowo z balkonami, jeden z nich..

od 460 / noc